Skip to content Skip to navigation

Õpetajad

Eesnimi

Perekonnanimi

Amet

Klassijuhataja

Külli

Anijago

klassiõpetaja

1.d klassijuhataja

Piret

Arula

huvijuht

9.c klassijuhataja

Merilin

Bereznjov

klassiõpetaja

2.d klassijuhataja

Kristi

Kivisaar

klassiõpetaja

3.a klassijuhataja

Gerli

Kokk

klassiõpetaja

4.d klassijuhataja

Eneken

Grossberg

loodusained

8.a klassijuhataja

Merrit

Hausenberg

klassiõpetaja

3.c klassijuhataja

Sven

Hendrikson

infojuht, robootika

 

Johannes

Hint

inglise keel

 

Siret

Huik

eesti keel ja kirjandus

8.d klassijuhataja

Maria

Kams

matemaatika

 

Thea

Kapp

inglise keel

8.b klassijuhataja

Margus

Kasemaa

muusika

 

Lauri

Keerberg

tehnoloogiaõpetus

 

Kristiina

Kenn

inglise keel

9.d klassijuhataja

Pille

Kirsi

klassiõpetaja

2.c klassijuhataja

Valli

Kisand

tantsuõpe

 

Krista

Kruusat

Inglise keel

5.d klassijuhataja

Gerle

Konsap

loodusained

9.b klassijuhataja

Meeri

Kougia

soome keel

 

Rena

Kruus

kehaline kasvatus

7.d klassijuhataja

Piret

Kuiv

muusika

5.c klassijuhataja

Reet

Kukin

tehnoloogiaõpetus

9.a klassijuhataja

Igor

Kukin

tehnoloogiaõpetus

 

Liina

Laur

eesti keel ja kirjandus

7.c klassijuhataja

Veiko

Lehto

matemaatika

 

Merle

Lupp

ajalugu, ühiskonnaõpetus

6.c klassijuhataja

Aljona

Maalmann

vene keel

 

Tuuli

Magerin

klassiõpetaja, vene keel

3.b klassijuhataja

Ruta

Margna

saksa keel

 

Kerri Gertrud

Mikli

matemaatika

 

Kersti

Näär

klassiõpetaja, inglise keel

3.d klassijuhataja

Eia

Oja

klassiõpetaja

4.b klassijuhataja

Anne

Orav

klassiõpetaja, vene keel

1.ab klassijuhataja

Kertu

Otto

matemaatika

 

Piia

Pajuste

matemaatika

 

Sirle

Persidski

klassiõpetaja

4.a klassijuhataja

Külli

Petersell

tantsuõpe

 

Elma

Piirimägi

eripedagoog

 

Margot

Pohla

meedia

 

Piret

Pohla-Asikainen

füüsika, matemaatika, loodusained

6.a klassijuhataja

Egle

Põder

muusika

8.c klassijuhataja

Kaari

Raudsepp

inglise keel

 

Kaido

Ratas-Pähnapuu

matemaatika

 

Annika

Rebane

eesti keel ja kirjandus

6.b klassijuhataja

Riina

Reiljan

keemia

7.a klassijuhataja

Karin

Reinberg

klassiõpetaja, loodusained

1.c klassijuhataja

Ott

Riisenberg

kehaline kasvatus

9.a klassijuhataja

Taimi

Ruusmäe

klassiõpetaja, loodusained

1.ab klassijuhataja

Viive

Saar

inglise keel

5.a klassijuhataja

Svetlana

Salmiyanova

vene keel

 

Inga

Sermat

muusika

5.b klassijuhataja

Annika

Soomets

kunst, käsitöö ja kodundus

 

Kaire

Sõõru

vene keel

 

Tiina

Teppo

eesti keel ja kirjandus

 

Inga

Toom

ajalugu, ühiskonnaõpetus

7.b klassijuhataja

Merike

Trubert

prantsuse keel

 

Küllike

Truuts

klassiõpetaja, õpiabi

4.c klassijuhataja

Kadri

Vanamb

klassiõpetaja

2.b klassijuhataja

Tiina

Viil

koduõpe

 

Sven

Õun

informaatika, õpiabi