Skip to content Skip to navigation

Suusaõpe

Sellel õppeaastal on meil olnud väga mõnus talv, kus oleme saanud nautida talispordialasid. Liikumisõpetuse tunni raames saime käia Tähtvere suusapargis korduvalt suusatamas.


Suurepärane koostöö oli meil Limpa Suusakooliga, kes tegelesid meie kooli õpilastega ning neil olid ettevalmistatud põnevad suusatunnid. Meie suusatamisi toetas samuti üks tubli suusaaktivistist lapsevanem, tänu kellele said 8.c, 3.a ja 3.d klass 3 tasuta suusatundi. Suusatamas käisid eelnevatele klassidele lisaks järgnevad paralleelid- 4.d, 5.b, 5.a, 6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.d, 9.b ja 9.c. Plaanitud olid suusatunnid ka 4.c, 5.c ja 5.d klassidega aga hetke olukorda arvestades (isolatsioonis olemine) jäid need kahjuks ära.

Täname Limpa Suusakooli ja tublisid õpilasi, kes nautisid suusatamist ning hoiame pöialt, et järgmisel aastal oleks ka sama mõnus talv ja saame sarnaselt mööduvale talvele suusatada.

Suur-suur äitäh aineõpetajatele, kes tulid olukorrale vastu ja arvestasid, et õpilased võivad tundi hilineda- Tähtvere Spordipargist tagasisõit. Aitäh ka vanematele, kes pakkusid abi erineval moel.