Skip to content Skip to navigation

Huviringid

Huviringid 2016/2017

RING

 

 

Vanuse-

aste

Aeg

Õpetaja e-mail, kus registreerida

Ansambel (poisid)

Egle Põder

1

 

E 6.t, N  4.vahetund

egle.poder@kivilinn.tartu.ee

Solistide ring

Egle Põder

1

 

kokkuleppel

egle.poder@kivilinn.tartu.ee

 Kitarriring (edasijõudnud)

Egle Põder

1

 

E 8.t, K 4.vahetund

egle.poder@kivilinn.tartu.ee

Ansambel (tütarlapsed)

Inga Sermat

1

7.  kl

kokkuleppel

inga.sermat@kivilinn.tartu.ee

Kitarriring (algajad)

Inga Sermat

1

5.-7. kl

E 7.t

inga.sermat@kivilinn.tartu.ee

Mudilaskoor 1. kl

Piret Kuiv

2

 

E 5.t, K 6.t

piret.kuiv@kivilinn.tartu.ee

Mudilaskoor 2. kl

Inga Sermat

2

2. klass

E 5.t, K 6.t

inga.sermat@kivilinn.tartu.ee

Mudilaskoor 3.-4. kl

Piret Kuiv

2

 

 

piret.kuiv@kivilinn.tartu.ee

Poistekoor 

Inga Sermat

2

 

K 1.t, N 6.

või 7.t

inga.sermat@kivilinn.tartu.ee

Lastekoor

Egle Põder

2

 

 

egle.poder@kivilinn.tartu.ee

Rahvatats

Külli Petersell

2

6.-9. kl

N 15.00-16.30

kylli.petersell@kivilinn.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

Rahvatants

Külli Petersell

2

Täis-

kasvanud

R 18.00-19.30

kylli.petersell@kivilinn.tartu.ee

Rahvatants

Külli Petersell

1

3.-4. kl

K 1. t

kylli.petersell@kivilinn.tartu.ee

Pranglimine/ Nuti-Mati

Külli Anijago

1

1.-5. kl

K 7. t

kylli.anijago@kivilinn.tartu.ee

Pranglimine/ Nuti-Mati

Külli Anijago

1

1.-5. kl

N 7. t

kylli.anijago@kivilinn.tartu.ee

Õmblusring

Piret Arula

2

4.-9. kl

E  ja T 7. t

piret.arula@kivilinn.tartu.ee

Meedia

Piret Arula/ Riho Rosin

2

6.-9. kl

kokkuleppel

riho.rosin@kivilinn.tartu.ee

Loodusring

HelisHani

1

1.-2. kl

K 6. t

helis.hani@kivilinn.tartu.ee

Robootika

Sven Hendrikson

1

3. kl.

K 7. t

sven.hendrikson[at]kivilinn.tartu.ee

Kohad täis

Robootika Sven Hendrikson 1 3. kl

N 8. t

sven.hendrikson[at]kivilinn.tartu.ee

Kohad täis

Robootika Sven Hendrikson 2 4.-5. kl N 15.00-16:30

sven.hendrikson[at]kivilinn.tartu.ee

Kohad täis

Robootika Sven Hendrikson 2 4.-5. kl R 14:05-15:35

sven.hendrikson[at]kivilinn.tartu.ee

Kohad täis

Robootika Sven Hendrikson 2 6.-9. kl K 15:00-16:30 sven.hendrikson[at]kivilinn.tartu.ee
Robootika Sven Hendrikson 2 Tüdrukud 5.-9. kl. E 14:05-15:35 sven.hendrikson[at]kivilinn.tartu.ee

Robootika

Taimi Ruusmäe

2

1. kl

N 7. t ja  R  6. t

taimi.ruusmae@kivilinn.tartu.ee

Kohad täis

Robootika

Taimi Ruusmäe

2

2. kl

K 7. t ja  E 6.t

Kohad täis

Palliring

Rena Kruus

1

 1.-4. klass

N 7. t

rena.kruus@kivilinn.tartu.ee

Inglise keele klubi

Krista Kruusat

1

6.-9. kl

Üle nädala 1,5 tundi korraga

krista.kruusat@kivilinn.tartu.ee

Inglise keele klubi

Kadri Türk

1

6-9. kl

Üle nädala 1,5 tundi korraga

kadri.turk@kivilinn.tartu.ee

Tehnoloogia

Reet Kukin

2

5.-9. kl

K 7.-8.t

reet.kukin@kivilinn.tartu.ee

Lauamänguring

Jaak Maasalu

2

1.-4. kl

 

 

 5.-9. kl

 

 

K 13.15-14.45

 

14.45-16.45

B korpus 213

jaak.maasalu@kivilinn.tartu.ee

Keemiaklubi

Riina Reiljan

2

8.-9. kl

E 15.00-16.30

riina.reiljan@kivilinn.tartu.ee

Jõusaal

Ott Riisenberg

1

4.-9. kl

E 7. t

ott.riisenberg@kivilinn.tartu.ee

Ujumisring

Ott Riisenberg

2

.1-7. kl

E 14.00

N 7. t

 

Huviklubide poolt läbiviidavad tasulised tegevused Tartu Kivilinna Koolis

 

 

 

 

 

Malering 1.-3.kl

Maria Olemann

                             

2

1.-3. kl

T  12.15-13.10

R 13.10.-13.55

 

56475631

Kunstiring

Annika Soomets

2

1.-2. kl

K 13.00-14.30

elma.piirimagi@kivilinn.tartu.ee

JUDO

Egert Ehari

 

1.-3. kl

E ja K 16.30-18.00

matisaal

53301663

egertehari@gmail.com

SAALIHOKI

Sander Hannus (EMÜ SK)

1

 

T  14.05

võimla

 

sander551@hotmail.com

LASTE jooga

Klarika Varik (Bhakti Studio OÜ)

1

1.-2. kl

T 14.00-14.45

matisaal

521 9440, info@bhaktistudio.ee