Skip to content Skip to navigation

Huviringid

Uued ringid 2017/2018

Ringid alustavad tööd 1. oktoobrist.

Registreerida saab otse õpetaja juurde meiliaadressil: ringi juhendaja õpetaja nimi.perekonnanimi@kivilinn.tartu.ee

Ringi nimi

Ringi juhendaja

Mitu tundi

Vanuseaste

Aeg

Keemiaring

Riina Reiljan

2

8.-9. kl (erandina ka  nooremad)

Täpsustan, kui kohtun lastega

Ansambel poisid

Egle Põder

1

3.-5. kl

Kokkuleppel

Ansambel  tüdrukud

Inga Sermat

1

3. kl

kokkuleppel

Solistid

Egle Põder

1

1.-9. kl

Kokkuleppel

Kitarr algaja

Egle Põder

1

5.-9. kl

Kokkuleppel

Kitarr edasijõudnud

Inga Sermat

1

5.-9. kl.

kokkuleppel

Draamaring 5.-9.kl

selgub

     

Õmblusring

Piret Arula

2

5.-....

Kokkuleppel

Tehnoloogiaring (puu-töö)

Reet  Kukin

2

 

K  7.-8.t

Palliring

Rena Kruus

1

3.-5. kl

K  8 tund

Palliring(pallilahing)

Karin Reinberg

1

1.-2. kl

N 7.tund

Ujumine

Ott Riisenberg

1

1.-6. kl

N 14.10 (7.tund)

Lauamängu ring

Jaak Maasalu

2

3.-4.; 5.-9. kl.

 

Mänguring

Kadri Vanamb

1

1.-2. kl

N. 13.15-14.00

Pranglimine Nutisport

Külli Anijago

1

1.-3.klass

E 13.15-14.00

Pranglimine Nutisport

Külli Anijago

1

4.-5. kl

K 14.10-15.00

Robootika  1. klass

Taimi Ruusmäe

1

1. klassid

N 13.15 - 14.00

Robootika  1. klassid

Taimi Ruusmäe

1

1. klassid

R 13.15 - 14.00

Robootika 2.klassid

Taimi Ruusmäe

1

2. klassid

K 13.15 - 14.00

Robootika 2. klassid

Taimi Ruusmäe

1

2. klassid

E 13.15 - 14.00

Robootika 3.klassid

Taimi Ruusmäe

1

3. klassid

E 14.00 - 14.45

Robootika 3.klassid (edasijõudnud) 

Kohtade arv täis

Sven Hendrikson

1,5

3. klassid

E 13.15-14.45

Robootika 4. klassid 

Kohtade arv täis

Sven Hendrikson 1,5 4. klassid N 15.00-16.30

Robootika 5. klassid 

Kohtade arv täis

Sven Hendrikson 1,5 5. klassid R 14.10-15.40
Robootika (tüdrukud) Sven Hendrikson 1,5 4.-6. klassid E 15.00-16.30

Robootika 6.- 9. klass

Sven Hendrikson

1,5

6.-9. klassid

K 15.00-16.30

Meedia

Piret Arula

1

5.-9. kl

Kokkuleppel

Rahvatants 1.-2. kl

Külli Petersell

1

1.-2. l

E 12.20-13.05

Rahvatants 3.-5. kl

Külli Petersell

1

3.-5. klass

N 14.10 - 15.00

 

Rahvatants 6.-9. kl

Külli Petersell

2

6.-9. klass

N 15.00 - 16.30

English Club

Kadri Türk, Krista Kruusat

2 tundi (üle nädala)

6.-9. klassid

K 15.00-16.30


Tasulised ringid:
 

MTÜ Kivisisalik Kunstiring

Annika Soomets

2

1.-2. kl

K 13.15-14.40

annika.soomets@kivilinn.tartu.ee

Estraaditantsuklubi TOKRA

Valli Kisand

     

http://tokra.ee/#liitu

Judoklubi DO

Egert Ehari

 

1.-4. kl

E ja K  16.30-18.00

egertehari@gmail.com

53301663

Saalihoki

Sander Hannus

   

T 14.15

hannussander@hotmail.com

5516513

Male

Andre Uibos

 

Soovijad

E 13.15

K 14.00

andre.uibos@gmail.com

55655061

Puhkpilliring

Margus Kasemaa

 

Soovijad

Õp. Margus Kasemaa

5287915

marguskasemaa@gmail.com