Skip to content Skip to navigation

Huviringid

Huviringid 2020/2021

Ringid alustavad tööd 1. oktoobrist

registreerimine juhendajale: eesnimi.perenimi@kivilinn.tartu.ee

Ringi nimi

Juhendaja

Päev

Kell ja ruum

Vanuseaste

 

Korvpalliring

Kristjan Kruusimaa

kruusimaakriss[at]gmail.com

Tel: 58047948

E K

16.30-17.30

1.-3. kl

18.- kuu

Saalihokiring

Sander Annus

hannussander[at]hotmail.com

5516513

T

14.10-15.00

Võimla

1.-5. kl

15.- aasta (+ 1 x näd. EMÜ sp.hoones)

Üldfüüsiline treening

Triin Põdersoo

triin_507[at]hotmail.com

Tel: 56621936

T

13.25-14.05

14.10-15.00

Matisaal

1.-4. kl

5.-9. kl

Kuutasu 15eur (koolis+Madixi Spordimajas

Judo

Egert Ehari

tel. 53301663 egertehari[at]gmail.com

EK

16.00-17.30

 53301663 egertehari[at]gmail.com

tasuline

Puhkpill

Margus Kasemaa

marguskasemaa[at]gmail.com

 

Kokkuleppel

 

 

Tantsustuudio Tokra

Valli Kisand

E T

K N

Tunniplaan www.tokra.ee

1.-7. kl

tasuline

Ujumisring

Ott Riisenberg

T

8.00

1.-5. kl

tasuta

Ujumisring

Rena Kruus

N

8.00

1.-5. kl

tasuta

Pallimänguring

Rena Kruus

T

8.00

1.-9. kl

tasuta

Malering

Merrit Hausenberg

R

8.00-8.40 B-215

algajatele

  1.- 4. kl

tasuta

Mänguring

Kadri Vanamb

N

13.30-

14.15

B- 309

1.-3. kl

tasuta

Nutisport ja pranglimine

Külli Anijago

T

13.30-14.15

A-107

1.-4. kl

tasuta

Robootika 2.klassile

Taimi Ruusmäe

E

8.00 - 8.40 A-303

2. klassile

tasuta

Robootika 2.klassile

Taimi Ruusmäe

K

8.00 - 8.40 A-303

2. klassile

tasuta

Robootika 3.klassile

Taimi Ruusmäe

N

12.15-13.30

3. klassile

tasuta

Robootika 3.klassile

Taimi Ruusmäe

R

12.15-13.30

3. klassile

tasuta

Robootika 1. klassile

Anne Orav

T

8.00- 8.40

A- 304

1. klassid

tasuta

Robootika 1. klassile

Anne Orav

R

8.00- 8.40

A-304

1. klassid

tasuta

Robootika 4. klass

Rimmo Rõõm

T

12.15-13.45

4. klass

tasuta

Robootika 4. klass

Rimmo Rõõm

N

14.00-15.30

4. klass

tasuta

Robootika 5. klass

Rimmo Rõõm

R

14.00-15.30

5. klass

tasuta

Robootika 6. klass

Sven Hendrikson

K

14.00-15.30

6. klass

tasuta

Robootika 7. klass

Sven Hendrikson

T

14.00-15.30

7. klass

tasuta

Robootika 8.-9. klass

Gromet Spaal

E

14.10-15.40

8.-9. klass

tasuta

Programmeerimine

Gromet Spaal

N

15.00-16.30

7.-9. klass

tasuta

Tehnoloogia ring

Reet Kukin

T

12.30-14.00

3.-4. kl

tasuta

Tehnoloogia ring

Igor Kukin

T

14-00-15.30

5.-9. kl

tasuta

Tarkpea tuba

Tuuli Magerin

N

14.15-15.00

2.-3. kl

tasuta

 

 

 

 

 

 

Meediaring

Pohla/ Arula

 

kokkuleppel

4.-9. kl

tasuta

Keemiaring

Riina Reiljan

K või R

14.15-15.45

8.-9.kl.

tasuta

Lastekoor

Egle Põder

K, N/R

8.00-8.45

14.10-14.50/

8.00-8.45

5.-9. kl

tasuta

Tütarlaste ansambel

Egle Põder

 

kokkuleppel

7.-8. kl

tasuta

Kitarriring (edasijõudnud)

Egle Põder

 

kokkuleppel

jätkab eelmise aasta rühm

tasuta

Mudilaskoor

1.klass

Piret Kuiv

T/R

T 8.00-8.45

R 12.40-13.20

C-210

1. klasside õpilased

tasuta

3.-4. klasside mudilaskoor

Piret Kuiv

E/K

8.00-8.45

C-210

3.-4. kl

tasuta

Poistekoor

Inga Sermat

E, K, N

8.00-8.45

14.10- 14.55

3.-7. kl

tasuta

2. klasside mudilaskoor

Inga Sermat

T

K

 8.00

12.40

C 207

2. klassid

tasuta

4.b klassi tüdrukute ansambel

Inga Sermat

R

12.00

C 207

 

tasuta

Pilliring

Inga Sermat

 

kokkuleppel

2.-4. klassid

tasuta

Rahvatants 1.-4.klass

Külli Petersell

E

14.15-15.00 aula

1.-4. klass

tasuta

Rahvatants 5.-9.klass

Külli Petersell

E

15.25-16.30 aula

5.-9. klass

tasuta

Näitering

Grete Kaio

gretekaio[at]gmail.com

T

14.20

5.-9. kl

tasuta