Meie õpilaste tublid saavutused TV 10 olümpiastarti võistlustelt

TV 10 II etapp Tallinnas

Parima koha saavutas Marleen Hausenberg (6.b) - 60 m tõkkejooksus TV vanuseklassis ajaga 9,56 III koha.

Markus Persidski oli PN tõkkejooksus ajaga 10,86 17. kohal.
Ta oleks võinud finaali jõuda, aga viimasel tõkkel komistas õnnetult. Hea, et ei kukkunud. Tõkkejooks on kapriisne ala.

Zlata Kogteva (3.b) ja Amelia  Peedu (4.a) võistlesid enda kohta tublilt (kaugushüpe ja tõkkejooks). Nad küll võistlejate rivi esimesse otsa ei jõudnud, aga said hea kogemuse.

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp toimus 29.01.2022

TN 60mtj (11m/60cm/7m) jooksis ennast finaali Mirtel Rõõm ning saavutas finaaljooksus III koha ajaga 10.73.

TN kaugushüppes  saavutas Mirtel Rõõm 4. koha tulemusega 4.12

TV 60mtj (12m/76cm/7,50m) võitis finaaljooksu Marleen Hausenebrg (6.b) tulemusega 9.46.

PN 60mtj (12m/60cm/7,50m) finaalis saavutas Simon Nopri (3.b)

Eelvõistlusel esindasid kooli ka Zlata Kogteva (3.b), Amelia Peedu (4.a), Mirjam Lii Nõmme (4.d).
See oli huvitav ja uus kogemus nooremate vanuseklassi tüdrukutele, sest esimest korda elus joosti tõkkejooksu. Hirm oli suur, aga pingutus tasus ära.

Tänud Marko Ansipile ja kõigile lastevanematele!

Järgmine eeletapp toimub toimub 17. MÄRTSIL algusega kell 16.00 Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4) Ja vabariiklik  III etapp 26.03 Tartus.