Skip to content Skip to navigation

Kivilinna meistrivõistlused males

10. veebruaril toimusid meie koolis teised Kivilinna meistrivõistlused males.
Mängud olid põnevad ja päris tasavägised.

I koht Oskar Saareall (4.b)

II ja III koht läks jagamisele Adeliis Karro (4.b)ja Hugo Pani (6.b) vahel.
 

Final Ranking crosstable after 5 Rounds

Rk.

 

Name

Rtg

FED

1.Rd

2.Rd

3.Rd

4.Rd

5.Rd

Pts.

 TB1 

 TB2 

 TB3 

1

 

Saareall Oskar

1715

EST

20b1

19w1

15b1

2w1

3b1

5,0

14,0

8,0

14,00

2

 

Pani Hugo

1629

EST

8w1

16b1

7w1

1b0

10w1

4,0

16,0

9,0

11,00

3

 

Karro Adeliis

1376

EST

9b1

12w1

10b1

15w1

1w0

4,0

16,0

9,0

11,00

4

 

Tobreluts Alex

0

EST

13w1

17b1

11w0

8b1

16w1

4,0

13,0

8,0

10,00

5

 

Pille Sken- Sander

0

EST

18b1

15w0

24b1

17b1

7w1

4,0

10,0

6,0

8,00

6

 

Tikerpe Marcus Imre

0

EST

24b1

7w0

25b1

20w1

9b1

4,0

10,0

6,0

7,00

7

 

Akkerman Martin

0

EST

26w1

6b1

2b0

21w1

5b0

3,0

15,0

10,0

7,00

8

 

Leidik Kaisa

0

EST

2b0

14w1

19b1

4w0

22b1

3,0

14,5

9,0

6,50

9

 

Leppik Lauri

0

EST

3w0

22b1

16w1

11b1

6w0

3,0

14,5

9,0

6,50

10

 

Simin Erik

0

EST

25b1

11b1

3w0

18w1

2b0

3,0

14,0

9,0

6,00

11

 

Pastak Marti

1257

EST

28b1

10w0

4b1

9w0

21b1

3,0

12,0

8,0

6,00

12

 

Kabanen Daniel

0

EST

22w1

3b0

18b0

23w1

15b1

3,0

11,0

5,5

5,00

13

 

Hõim Erik

0

EST

4b0

21w0

26b1

25w1

18b1

3,0

10,0

5,0

4,00

14

 

Teder Cristine

0

EST

16w0

8b0

28w1

19b1

17w1

3,0

9,0

6,0

4,00

15

 

Mõls Kalev

1374

EST

27w1

5b1

1w0

3b0

12w0

2,0

17,0

11,0

5,00

16

 

Eskor Andreas

0

EST

14b1

2w0

9b0

24w1

4b0

2,0

15,0

10,0

4,00

17

 

Tõrra Ingrid

1108

EST

23b1

4w0

20b1

5w0

14b0

2,0

14,5

9,0

3,50

18

 

Raudmäe Joosep

1163

EST

5w0

27b1

12w1

10b0

13w0

2,0

14,0

9,0

4,00

19

 

Arst Mark- Oskar

0

EST

21b1

1b0

8w0

14w0

24b1

2,0

14,0

8,0

3,00

20

 

Kütt Kristofer Robin

0

EST

1w0

26b1

17w0

6b0

25b1

2,0

13,0

7,0

2,00

21

 

Rämmer Robin

0

EST

19w0

13b1

27w1

7b0

11w0

2,0

12,0

8,0

4,00

22

 

Uibo Robin

0

EST

12b0

9w0

23w½

28b1

8w0

1,5

10,5

7,5

0,75

23

 

Pärtin Endrik Sander

0

EST

17w0

24w0

22b½

12b0

26w1

1,5

8,5

4,5

1,75

24

 

Hindrikso Robert

0

EST

6w0

23b1

5w0

16b0

19w0

1,0

13,5

8,0

1,50

25

 

Erin Cathrine

0

EST

10w0

28b1

6w0

13b0

20w0

1,0

12,0

8,0

0,00

26

 

Raudmäe Jaagup

0

EST

7b0

20w0

13w0

27b1

23b0

1,0

10,5

6,5

1,00

27

 

Liivamägi Alex

0

EST

15b0

18w0

21b0

26w0

28w1

1,0

7,0

5,0

0,00

28

 

Mürk Robi

0

EST

11w0

25w0

14b0

22w0

27b0

0,0

9,5

5,5

0,00